Все ще мають побоювання з приводу запасу ходу електрокарів 46% покупців авто

Tesla Model X

Компанія Hyundai разом з аналітиками агентства OnePoll склала список помилок і міфів про електромобілі.

Про це повідомляє CarsWeek. Видання зазначає, що на цей крок автогігант пішов через те, що 20% покупців звичайних автомобілів як і раніше висловлюються проти електрокарів.

В опитуваннях взяли участь кілька тисяч водіїв, які користуються машинами з двигунами внутрішнього згоряння і авто на альтернативних видах палива. Відповідно до опитування, 46% покупців авто все ще мають побоювання з приводу запасу ходу електрокарів.

“Коли вперше з’явилися електромобілі, ми зіткнулися з проблемою запасу ходу. Але в наш час ця цифра піднялася майже до 500 км на одному заряді, і вона буде збільшуватися з часом”, – заявив старший менеджер по продукції в Hyundai Motor UK Сільві Чайлдс.

Також респонденти висловили побоювання через “низьку кількості зарядних станцій”. У відповідь на це в компанії відзначають, що в даний момент в більш ніж 9 тис. населених пунктів Великобританії є понад 14,5 тис. зарядних станцій для загального користування, і мережа ця швидко зростає.

Що стосується можливої дорожнечі електромобілів, то експерти нагадують, що попри відносно високу вартість електрокарів, вони в рази дешевше в обслуговуванні. Їх двигуни не потребують масла, палива, також там менше рухомих частин, які згодом можуть виходити з ладу.

При цьому в Hyundai нагадують про високу швидкість і динаміку розгону електричних авто. Багато електромобілів можуть досягти швидкості в 100 км/год за 7,9 секунд, що більше того результату, який можуть запропонувати багато машин з бензиновими і дизельними моторами.

Також експерти підкреслюють безпеку електрокарів. За їх даними, сучасні електромобілі проходять однакові суворі випробування і відповідають тим же стандартам безпеки, які потрібні для автомобілів, що працюють на бензині або дизельному паливі.

Нагадаємо, жінки поводяться за кермом більш агресивно, ніж чоловіки. Такий результат дослідження, проведеного британським підрозділом марки Hyundai. Опитування проводилося серед 1000 британських водіїв.

Источник: www.finance.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий