Найбільше водії-новачки бояться рушити в гірку та інших автомобілей

Згодом більшості водіїв вдається впоратися зі страхом і набути впевненості, але в перші дні або навіть місяці за кермом – дуже страшно. Експерти аналітичного агентства «Автостат» та видання «За рулем» з’ясували, чого ж найбільше бояться автомобілісти.

Фахівці провели онлайн-опитування, щоб дізнатися, чого найбільше бояться водії-новачки. У дослідженні взяли участь більше тисячі осіб. З’ясувалося, що найстрашніше – це рушити в гірку. Саме так відповіли 19% опитаних.

Друге місце в рейтингу страхів дісталося іншим автомобілям. Їх бояться 16,6% водіїв. Кожен восьмий повідомив, що боїться зустріти співробітників ДПС (12,4%) і стихнути на дорозі (12,3%). Замикає п’ятірку найбільших фобій – страх нерегульованих перехресть (11,1%). Всі ці неприємні ситуації в сумі набрали 70% голосів.

Паркуватися або їхати заднім ходом бояться 9,3% водіїв. Частина респондентів зізналися, що не можуть позбутися відчуття ніби вони всім заважають (8,3%). Ще 5,3% учасників опитування повідомили, що бояться пішоходів. Деякі побоюються за технічний стан своєї машини і бояться її зламати (4,7%). Найменше молоді водії турбуються при проїзді регульованих перехресть (0,9%).

На думку експерта, взагалі страх – корисне почуття. Він допомагає виживати в найважчих ситуаціях. Головне – не давати йому переростати в паніку. З досвідом і відпрацюванням визначених маневрів новачки перестають боятися гірок, інших водіїв і нерегульованих перехресть. Але пішоходів і велосипедистів слід побоюватися завжди. Їх поведінка на дорозі може бути непередбачуваним.

страх

Нагадаємо, американські аналітики провели опитування споживачів різних автомобілів і з’ясували, які з них без будь-яких зусиль проїжджають понад 320 000 км по місцевих дорогах. За оцінками експертів iSeeCars, Toyota Land Cruiser є найбільш довговічним автомобілем з показником в 15,7%. Однак варто мати на увазі, що тираж позашляховика в США невеликий – в 2019 році було продано всього 3540 одиниць.

Источник: ельАВТО

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

3 Comments

  1. В «гирку» каждый боится, даже профи. А вот пид гирку — это совсем другое дело. Автор учи родной язык.

  2. «рушити в гірку», що гірке рухати, для чого?
    Догори, в значенні вверх, рухаються — ДОГОРИ, мовою!
    В ґорку — на язикові!

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*