iSeeCars: рейтинг найбільш довговічних автомобілей очолив Toyota Land Cruiser

Американські аналітики провели опитування споживачів різних автомобілів і з’ясували, які з них без будь-яких зусиль проїжджають понад 320 000 км по місцевих дорогах.

За оцінками експертів iSeeCars, Toyota Land Cruiser є самим довговічним автомобілем з показником в 15,7%. Однак варто мати на увазі, що тираж позашляховика в США невеликий – в 2019 році було продано всього 3540 одиниць.

Друге місце займає Toyota Sequoia з результатом 9,2%. Ford Expedition закрив трійку лідерів з показником 5,2%. У топ-10 також входять Chevolet Suburban (4,9%) і Toyota HighLander Hybrid (4,2%). Однак експерти відзначають, що в середньому лише 1% автомобілів мають пробіг 300 000 км і більше. У той же час цей показник малий для автомобілів преміум-класу. Наприклад, для Lincoln Navigator це всього 2,6%, а для Acura MDX і BMW X3 – відповідно 1,6% і 0,2%.

Серед спортивних автомобілів практично не згадувалися моделі з пробігом більше 320 000 км, тому експерти знизили для цього класу планку до 240 000. У цьому рейтингу лідерами є Audi TT з 4,1%, Dodge Charger з 3,0% і Ford Mustang Coupe з 2,3%. Серед електричних автомобілів Tesla Model S (2,3%) показав кращий результат, але для таких автомобілів пробіг був скорочений до 160 000 км.

Нагадаємо, після 3-річного пробігу легкові автомобілі іноземного виробництва втрачають більше третини вартості. Про це свідчать дані дослідження автомобільної дослідницької компанії iSeeCars, яка проаналізувала близько 5 млн угод із продажу машин в Європі.

Источник: ельАВТО

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

 

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий