Через коронавірус закордонні робочі відрядження скасували 91% українських IT-компаній

Триває п’ятий день карантину. Бізнес відреагував оперативно — почав масово відміняти заплановані події, хтось перевів більшість активностей в online-формат. Так, Apple заявила, що щорічна конференція для розробників WWDC відбудеться в online-форматі, Facebook оголосив про зміну формату конференції F8, а Google відмінив найбільший захід подію Google I/O. Звісно, що на цьому перелік не закінчується. 

Ми запитали у 24-х компаній-членів Асоціації IT Ukraine про те, які заходи вони запровадили з метою запобігання розповсюдження коронавірусу. Опитування тривало з 12 по 15 березня і стосувалось таких аспектів:

  • посилення санітарного режиму;
  • готовність перевести робочі процеси в режим smart remote;
  • інформаційна робота з метою протидії поширенню COVID-19.

Головна ціль опитування полягала в тому, щоб компанії поділились власним досвідом, який допоможе не тільки їхнім колегам в Асоціації, а й іншим бізнесам.

З 24 опитаних компаній майже всі (96%) оперативно закупили в офіс антисептики та захисні маски, а також інформують співробітників про методи захисту від COVID-19.

Робочі відрядження закордон скасували 91% опитаних, заплановані масові заходи відмінили 86%. На online-режим в комунікаціях оперативно перейшли 70% опитаних, а 54% запровадили в офісі режим вільного відвідування. Набатого менше компаній — 33% — ввели обмеження на особисті поїздки співробітників закордон.

2 компанії з 24 опитаних повідомили нам, що розробили екстрений план дій та створили спеціальну робочу групу, яка покликана контролювати ситуацію та реагувати на екстрені випадки в разі інфікування членів колективу.

Багато компаній поділились і екстра-заходами, які можуть стати в нагоді іншим бізнесам. Серед них — вимірювання температури у членів колективу та відвідувачів, чергування корпоративного лікаря, перехід на посилений санітарний режим, закупівля експрес-тестів для виявлення COVID-19, запровадження 14-денного карантину для всіх, то повернувся з поїздки закордон останнім часом тощо.

Нижче представляємо повні результаті дослідження:

коронавірус

Нагадаємо, більше ніж половина німецьких фірм — 56,2% зазнають збитків через коронавірус, свідчать результати опитування, проведеного економічним інститутом Ifo серед 3400 фірм і виробників.

Источник: IT Ukraine Association

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий