ІКЗР: доля зовнішньої реклами в структурі інших українських медіа складає майже 18%

Доля зовнішньої реклами з-поміж інших медіа лишається високою і стабільною — майже 18%, що пояснюється гарними охоплюючими можливостями Outdoor-медіа та конкурентною вартістю контакта.

Outdoor Outdoor

Реформи зовнішньої реклами, що проводилися міськими адміністраціями у партнерстві з компаніями-операторами, поступово зменшують кількість носіїв формату 3х6 м, сьогодні його доля 48 %, хоча він лишається провідним форматом українського Outdoor для розбудови охоплення. Долі інших популярних форматів, як призми і сітійлати, стабільна протягом 2 років, однак у 2019 р. на 4 % зросли інвестиції рекламодавців у скроли — динамічний інвентар міського середнього формату. ІКЗР у цілому позитивно оцінює реформи ринку зовнішньої реклами і вважає, що вони сприяють збільшенню ефективності Outdoor-медіа.

Outdoor

Незмінною лишається п’ятірка міст-лідерів ринка: Київ, Одеса, Дніпро, Харків та Львів. На столицю припадає ¼ від загальної кількості рекламного інвентаря і 37 % рекламних бюджетів.

За результатами року на 1-му місті серед категорій рекламодавців — Торгівля, на 2-му місті — категорія «Нерухомість». Соціальна реклама, яка була лідером у 1-му півріччі 2019 р. завдяки політичним кампаніям, за результатами року на 3-му рядку рейтингу провідних категорій рекламодавців.

Outdoor

У звіті окремо показані дані за грудень 2019 р., оскільки внаслідок трансформаційних процесів у зовнішній рекламі й додавання у моніторинг та аналіз цифрових панелей зазнав змін список рекламних операторів за кількістю інвентаря. Сьогодні ТОП-4 операторів ринка та їх долі у кількості площин: BigBoard Ukraine — 10 %, РТМ-Україна — 8 %, PRIME Group — 7 %, Octagon Outdoor — 6 %. У грудні 2019 цифрові панелі становили майже 3 % від усіх форматів українського Outdoor-ринка з прогнозованою тенденцією більш ніж 100%-го зростання. Що говорить про стрімкий розвиток Digital Outdoor, адже на початок минулого року чисельність цифрового інвентаря була не більшою за кілька десятків площин, а самі панелі не були представлені у дослідженнях і моніторингу зовнішньої реклами.

Outdoor

В ІКЗР певні, що 2020-й рік буде успішним для зовнішньої реклами і пропонують ознайомитися зі звітом у презентації нижче.

Наружная реклама в Украине, 2019 год from mResearcher

Источник: www.sostav.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*