Рейтинг найгірших за останні 30 років авто очолив індійський мікроелектромобіль REVA G-Wiz

Складено рейтинг найгірших автомобілів, представлених на європейському ринку за останні три десятки років.

Аналітики назвали десятку найгірших транспортних засобів за результатами опитування автолюбителів. У ньому взяло участь більше 4,7 тисяч осіб.

Перше місце, як найжахливіший автомобіль Європи, отримав маловідомий REVA G-Wiz. Слідом розташувалася транспортний засіб Austin Allegro. Замкнула трійку модель вже більш популярного виробника – PT Cruiser Convertible від Chrysler.

Не сподобався респондентам автомобіль китайського виробництва – SsangYong Rodius. Замкнув п’ятірку транспортний засіб Alfa Romeo Arna.

Місце в десятці антирейтингу вдалося отримати також Rover CityRover, слідом розташувалися Morris Marina і Reliant Robin.

Останніми в добірці стали FSO Polonez і Vauxhall (Opel) Frontera. З усіх представлених автомобілів ці виявилися вдалими.

Фахівці відзначили, що могли б в цей список потрапити Lada Riva, Kia Pride і Perodua Nippa, але їм «пощастило», адже продавалися вони на Сході.

Источник: Motor Media Review

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий