Підтримка ідеї перенесення святкування Різдва серед українців зросла до 25%

• Згідно результатів дослідження Соціологічної групи Рейтинг, 25% опитаних українців підтримують ідею перенесення святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня. 64% респондентів проти такої ідеї. Ще 7% зазначили, що їм байдуже це питання і 4% — не змогли відповісти.

• У динаміці зросла кількість тих, хто висловлюється на підтримку перенесення дати святкування Різдва (у 2016 році лише 15% підтримували цю ідею, 69% – були проти).

• Найбільше прихильників ідеї перенесення Різдва на Заході: 43% підтримують і майже стільки ж не підтримують. У інших макрорегіонах опитані скоріше проти перенесення: у Центрі 23% – за і 66% – проти, на Півдні – 15% і 74% відповідно, на Сході – 14% і 74%. Дещо більше підтримують цю ініціативу більш забезпечені та опитані середнього й старшого віку.

СТАВЛЕННЯ УКРАЇНЦІВ ДО ПЕРЕНЕСЕННЯ СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА from mResearcher

Аудиторія: мешканці України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за регіонами, типом поселення, віком, статтю. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 5-8 грудня 2019 р.

Источник: Група Рейтинг

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий

 1. ион

  вот же почему нужно выдвигать в правительство имеющих мозги , а не горлопанов и недоумков , которые потом начинают писать законы, переносить праздники, переводить часы, переименовывать улицы ,навязывать мову и клеить ярлыки , воровать и вывозить капитал из страны , начинать войны и продавать землю …

  Ответить
 2. Игорь

  не одна из религий не знает, дату Рождения Христа, не католики не православные, мое мнение праздновать обе даты

  Ответить
 3. Сергей

  уверен, что этот процент намного выше…

  Ответить
 4. Кіра

  Я проти перенесення свята Різдва Христового з 7 січня на 25 грудня з однієї простої причини — заберуть ще один вихідний))))

  Ответить
 5. валерий

  я против….. а меня никто не спросил…фейки….

  Ответить
 6. Олександр

  Цікаво -коли, хто і як проводить оці численні соц. дослідження?
  За останні 20 років я особисто не попадав в орбіту досліджень….. Хоча живу в обласному центрі, постійно буваюЮ як кажуть, на людях…..
  Складається враження, що ці дослідження «намальовані», їх створюють тоді, коли потрібно проштовхнути чере громадську свідомість якест рішення.

  Ответить
 7. 1

  Религия , опиум для народа! они сами не знают когда кто родился

  Ответить
 8. Василий Дубровский

  Праздновать надо 25 декабря! Это тупо праздновать Новый год во время поста !

  Ответить
 9. Орест

  Змінився час і українцям треба зрозуміти що при комуністах ВСІМ ЗАБОРОНЯЛИ ХОДИТИ В ЦЕРКВУ ОСОБЛИВО МОЛОДІ ,ТОМУ НІХТО НЕ ЗВЕРТАВ УВАГУ ЩО НА НОВИЙ РІК У ПІСТ ВСІ ПІДНМАЮТЬ КЕЛЕХИ СМАКУЮТЬ МЯСО ЗАРОДЖУВАЛАСЬ РЕЛІГІЙНА КОРУПЦІЯ ,ТОМУ ТРЕБА СВЯТКУВАТИ 25 ГРУДНЯ І НА НОВИЙ РІК ПИТИ ШАМПАНСЬКЕ І ВІДМІНИТИ РЕЛІГІЙНУ КОРУПЦІЮ ,А ПОТІМ І ДЕРЖАВНУ ,ЩОБИ БУЛО ЯК В УСЬОМУ СВІТІ ?????

  Ответить