Підтримка ідеї перенесення святкування Різдва серед українців зросла до 25%

• Згідно результатів дослідження Соціологічної групи Рейтинг, 25% опитаних українців підтримують ідею перенесення святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня. 64% респондентів проти такої ідеї. Ще 7% зазначили, що їм байдуже це питання і 4% — не змогли відповісти.

• У динаміці зросла кількість тих, хто висловлюється на підтримку перенесення дати святкування Різдва (у 2016 році лише 15% підтримували цю ідею, 69% – були проти).

• Найбільше прихильників ідеї перенесення Різдва на Заході: 43% підтримують і майже стільки ж не підтримують. У інших макрорегіонах опитані скоріше проти перенесення: у Центрі 23% – за і 66% – проти, на Півдні – 15% і 74% відповідно, на Сході – 14% і 74%. Дещо більше підтримують цю ініціативу більш забезпечені та опитані середнього й старшого віку.

Аудиторія: мешканці України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за регіонами, типом поселення, віком, статтю. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 5-8 грудня 2019 р.

Источник: Група Рейтинг

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

9 Comments

  1. вот же почему нужно выдвигать в правительство имеющих мозги , а не горлопанов и недоумков , которые потом начинают писать законы, переносить праздники, переводить часы, переименовывать улицы ,навязывать мову и клеить ярлыки , воровать и вывозить капитал из страны , начинать войны и продавать землю …

  2. не одна из религий не знает, дату Рождения Христа, не католики не православные, мое мнение праздновать обе даты

  3. Я проти перенесення свята Різдва Христового з 7 січня на 25 грудня з однієї простої причини — заберуть ще один вихідний))))

  4. Цікаво -коли, хто і як проводить оці численні соц. дослідження?
    За останні 20 років я особисто не попадав в орбіту досліджень….. Хоча живу в обласному центрі, постійно буваюЮ як кажуть, на людях…..
    Складається враження, що ці дослідження «намальовані», їх створюють тоді, коли потрібно проштовхнути чере громадську свідомість якест рішення.

  5. Змінився час і українцям треба зрозуміти що при комуністах ВСІМ ЗАБОРОНЯЛИ ХОДИТИ В ЦЕРКВУ ОСОБЛИВО МОЛОДІ ,ТОМУ НІХТО НЕ ЗВЕРТАВ УВАГУ ЩО НА НОВИЙ РІК У ПІСТ ВСІ ПІДНМАЮТЬ КЕЛЕХИ СМАКУЮТЬ МЯСО ЗАРОДЖУВАЛАСЬ РЕЛІГІЙНА КОРУПЦІЯ ,ТОМУ ТРЕБА СВЯТКУВАТИ 25 ГРУДНЯ І НА НОВИЙ РІК ПИТИ ШАМПАНСЬКЕ І ВІДМІНИТИ РЕЛІГІЙНУ КОРУПЦІЮ ,А ПОТІМ І ДЕРЖАВНУ ,ЩОБИ БУЛО ЯК В УСЬОМУ СВІТІ ?????

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*