IBRiS: переобрання Анджея Дуди на нових президентських виборах очікують 59% поляків

Переважна більшість громадян Польщі вважають, що президентські вибори у травні наступного року виграє чинний глава держави Анджей Дуда.

Про це свідчить опитування центру IBRiS, проведене для видання Rzeczpospolita.

Як зазначається, у перемогу Дуди вірять 59,4% опитаних. У тому, що президентом стане представниця ліберальної Громадянської коаліції Малгожата Кідава-Блонська, не сумніваються лише 10% респондентів. У незалежного кандидата, публіциста та шоумена Шимона Головні цей показник становить 6,3%.

Загалом у перемозі провладного кандидата (чинного президента Дуду підтримує владна партія “Право і Справедливість”) переконані 54,2% опитаних. Водночас у те, що вибори виграє хтось із опозиції, вірять лише 20,1% поляків.

Президентські вибори у Польщі відбудуться у травні 2020 року. Згідно з останніми соцопитуваннями, Анджей Дуда має найбільше шансів бути переобраним на наступну каденцію.

Источник: Укрінформ

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий