Gallup: американці відвідують громадські бібліотеки вдвічі частіше, ніж кінотеатри

Американці найбільше люблять проводити дозвілля, відвідуючи громадські бібліотеки, або переглядаючи сеанс у кінотеатрі. Це засвідчило опитування Gallup, проведене в грудні 2019 року.

В середньому, американці відвідували громадські бібліотеки 10,5 разів на рік, що майже вдвічі більше середньої кількості відвідувань кіно.

Ціна може бути важливим фактором такого вибору, адже квиток у кіно коштує в середньому 9 доларів у США, а відвідування громадських бібліотек — безкоштовне. Найчастіше ходили до бібліотек американці з доходом нижче середнього, жінки та молодь.

Варто відзначити, що громадські бібліотеки у США часто є місцем проведення заходів для громади та дитячих гуртків.

«Незважаючи на поширення цифрових технологій протягом останніх двадцяти років, включаючи цифрові книжки, подкасти, можливість дивитись відео онлайн та просування ігор, бібліотеки продовжують бути тим місцем, яке американці відвідують в середньому раз на місяць», — йдеться в коментарі Gallup.

Іншими популярними видами дозвілля для американців є відвідування спортивних подій (4,7 разів на рік у середньому), похід у театр на виставу, або концерт (3,8), похід до природнього заповідника, або істроичної пам‘ятки (3,7), відвідання музею (2,5), відвідання казино (2,5), похід до парку розваг (1,9) та до зоопарку (0,9).

За десять років, вибір дозвілля американцями практично не змінився, зауважують соціологи, однак відзначають, що десять років тому американці дещо менше ходили у музеї і дещо більше — у кіно.

Нагадаємо, раніше результати опитування Gallup показали, що більшість американців практично у всіх ключових демографічних групах, за винятком республіканців, підтримують надання трансгендерним чоловікам і жінкам можливості служити в армії США.

Источник: Голос Америки

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*