Active Group: без вживання алкоголю Новий рік збиралися зустріти майже 16% киян

Результати соціологічного дослідження «Київський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» в грудні 2019 року показали, що більшість киян в новорічну ніч традиційно віддають перевагу шампанському та ігристим винам.

Відповідаючи на запитання «Які алкогольні напої збираєтесь вживати на Новий рік?» більшість респондентів (40,8%) обрали шампанське, ще 19,1% – фабричні вина, 18,1% – горілку, 12% – домашні вина, інші напої отримали менше 10% прихильників. А не вживатимуть алкоголь на Новий рік 15,8% опитаних киян.

Також ми визначили, які пари алкогольних напоїв є найбільш популярними. Так як найбільше респонденти п’ють шампанське в новорічну ніч, то саме його більш всього змішують з іншими напоями. Так з’ясувалося, що 7,5% киян збираються пити шампанське з горілкою, 6,9% шампанське з фабричними винами, 4,8% шампанське з домашніми винами, 3,2% будуть пити горілку з фабричними винами. Всі інші пари алкогольних напоїв набрали менше 3% прихильників.

За віковими групами розподіл вибору алкогольних напоїв приблизно однаковий, але кількість респондентів, які не вживають алкоголь на Новий рік більша серед молоді (20,1%) та вікової групи 40-49 років (22,4%), а найменша кількість «непитущих» в віковій групі 50-59 років (7,3%).

За статевим розподілом, 45,6% жінок віддають перевагу шампанському проти 35,2% чоловіків. На другому місці за вживанням у жінок йдуть фабричні вина (23,5%), а у чоловіків – горілка (24,8%), тоді як жінок, які обрали горілку, в двічі менше (12,3%). Цікаво, що кількість чоловіків, які взагалі не вживатимуть алкоголь на Новий рік, більша ніж кількість жінок, 17,4% проти 14,5%

Дослідження проводилось з 14 по 15 грудня. Загалом опитано 1500 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,6%.

Источник: Active Group

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий