Active Group: 59% киян підтримують передачу до Ради заяви прем’єра Гончарука про відставку

Результати соціологічного дослідження «Київський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» в січні 2020 року показали, що більше половини киян вважають, що Президент мав би передати заяву О. Гончарука щодо звільнення на розгляд до Верховної Ради України.

Відповідаючи на запитання «Чи згодні ви з тим, що Президент України В. Зеленський має передати в парламент заяву Прем’єр-міністра України О. Гончарука про відставку щоб звільнити його?» 59,2% респондентів погодилися, з них 35,6% відповіли «так», ще 23,6% – «скоріше так». Натомість 19,9% жителів столиці відповіли «скоріше ні» і  ще 15% – «ні». Не змогли відповісти на поставлене запитання 5,9% опитаних.

За віковим розподілом, більшість бажаючих відставки О. Гончарука серед людей старшого віку – 68,7%, а найменше таких бажаючих в віковій групі 40-49 років, їх 48,4%.

Дослідження проводилось з 18 по 19 січня. Загалом опитано 1500 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,6%.

відставка-Гончарука відставка-Гончарука відставка-Гончарука

Нагадаємо, раніше, відповідаючи на запитання «Якби вибори до Київської міської ради відбувалися б наступної неділі, кандидата від якої партії ви би підтримали?» більше третини киян – 34,8% серед тих, хто визначився з вибором партії (26,1% від усіх респондентів) обрали правлячу партію «Слуга народу».

Источник: www.activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*