YouGov: лише 13% німців оздоблюють будинки на свята лише за допомогою ламп розжарювання

Під час святкування Різдва та Нового року в Німеччині загалом горітиме близько 17 млрд лампочок на ялинкових гірляндах, а також у вітальнях, на фасадах будинків і на подвір’ях, свідчать результати опитування, проведеного міжнародним інститутом вивчення громадської думки YouGov на замовлення компанії Lichtblick.

Це на 1 млрд більше, ніж минулого року, зазначає Lichtblick, яка щорічно проводить подібні розрахунки.

Однією з причин збільшення кількості використовуваних лампочок є зростання популярності світлодіодів, які, хоча й потрібні в більшій кількості, споживають набагато менше електроенергії. Цього року про використання виключно або переважно світлодіодів заявили 77% німців порівняно з 72% минулого року, і лише 13% надалі оздоблюють будинки лише за допомогою ламп розжарювання (у 2018 році — 17%).

«Завдяки розвитку технологій час холодного білого освітлення LED на Різдво позаду — нині є гірлянди та різдвяні прикраси, що мають теплий білий відтінок», — заявив прес-секретар LichtBlick Фолькер Вальцер.

На святкову ілюмінацію у ФРН цього року піде близько 510 млн кВт-год електроенергії. Це відповідає річному споживанню міста, яке налічує близько 170 тис. домогосподарств. Вартість цієї електроенергії становитиме приблизно EUR153 млн.

У 2018 році ці показники становили відповідно до 600 млн кВт-год (за середнього часу роботи 180 годин), 200 тис. домогосподарств і EUR182 млн.

При цьому 76% респондентів заявили про необхідність освітлення місць спільного користування на Різдво, оскільки це є важливою частиною свята.

У проведеному у жовтні опитуванні взяли участь 2,1 тис. людей.

Lichtblick є найбільшою у ФРН незалежною компанією у сфері «зеленої» енергетики, кількість клієнтів якої перевищує 1 млн. Виручка за підсумками 2017 року становила близько EUR700 млн. Штат компанії налічує 460 людей.

Источник: Интерфакс-Украина

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий