Український ринок пошукової реклами у першому півріччі виріс до 3,6 млрд гривень

Такі дані були отримані Комітетом з питань інтернет-реклами при Інтернет асоціації України за результатами проведеного дослідження.

реклама

Ціллю проекту є вимірювання обсягу пошукової реклами в Україні. В основі дослідження лежить спеціально розроблена методика. Вимірювання здійснюється на основі зібраних статистичних даних зі сторони рекламних агенцій та інформації від компанії SimilarWeb по 25 категоріям сайтів, що відвідують користувачі з України.

Зокрема вимірювання обсягу ринку пошукової реклами показало, що частка мобільного платного пошуку у I півріччі 2019 року склала 71% порівняно з 63% у 2018H1. Також відчутно підвищилась і середня вартість кліку: у І півріччі 2019 року вона склала 4,54 грн, що на 52% більше до ідентичного періоду попереднього року.

Загальний же обсяг ринку в грошах показав приріст на 38% — 3,6 млрд грн (2019H1) проти 2,6 млрд грн (2018H1) 

Компанії, які прийняли участь в дослідженні: ADINDEX, DIEVO, iplace, iProspect, MediaHead, NEOS, Netpeak, newage., Olshansky & Partners, OMD Media Direction, Performics, Promo, razom communications, SeoMarket, TMGU, WebPromo та технологічний партнер дослідження — компанія SimilarWeb.

Источник: MMR

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*