Своїм найулюбленішим святом українці вважають Новий рік, а найважливішим — Різдво

За результатами опитування Omnibus Info Sapiens, 43% українців називають Новий рік найбільш важливим святом року, а також своїм улюбленим святом. Різдво люблять менше за Новий рік, але вважають це свято важливішим.

Відповідаючи на питання яке зі свят є найулюбленішим, 43% опитаних українців зазначають Новий рік, а 30% – Різдво (7 січня). Цікаво, що любов до свята Нового року найбільша серед молодшого населення і поступово зменшується з віком. Частка ж тих, хто найбільше любить Різдво, навпаки, менша серед молоді і найбільша серед населення старше 50 років. Також Різдво полюбляють більше, ніж Новий рік, у Західних областях (45% і 18% відповідно).

Майже 70% українців планують створювати святковий настрій за допомогою ялинок чи гілочок. Найбільш популярними різдвяно-новорічними прикрасами оселі є ялинки штучні та живі (по 27% відповідей). 13% опитаних планують використовувати ялинкові гілочки, переважно це люди пенсійного віку. Живі дерева у горщиках прикрашають 4% респондентів

Источник: Info Sapiens

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий