SOCIS: рейтинг президентської партії «Слуга народу» впав на рекордні 8%

Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS провів загальнонаціональне соціологічне дослідження з 20 по 30 листопада 2019 року. Судячи з опублікованого пресрелізу, за останній місяць відбулись певні зміни у електоральних симпатіях до політичних партій.

Зазначається, що відбулося значне зниження рейтингу в президентської партії «Слуга народу» – одразу на 8,1%, якщо порівняти з аналогічним дослідженням у кінці жовтня цього року, і становить 35,9%. Проте навіть за умови певного зниження підтримки, партія «Слуга народу» займає перше місце серед політичних уподобань населення України.

На другому місці закріпилась партія «Європейська солідарність», рейтинг підтримки якої зріс на 2,4%, якщо порівняти з попереднім дослідженням, і становить 11,1% натепер. Певне зростання простежується і в партії «Опозиційна платформа – За життя» – на 1,7%, якщо порівняти з дослідженням кінця жовтня. Рейтинг «Батьківщини» зріс на 0,6%, а партія «Голос» зменшила свою підтримку на 0,8%.

зниження-рейтингу

Електоральні рейтинги інших партій суттєво не змінились і коливаються в межах +/- 0,5%. У своїх заявах населення показує досить активну позицію із волевиявлення. Лише близько 15% громадян стверджують, що не взяли би участь у виборах, якби вони проходили найближчої неділі. А 8,4% респондентів не змогли визначитися, кому віддали би свій голос.

Источник: 5 канал

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

2 Comments

  1. Интересно до каких пор вот все социологи будут брехать НАРОДУ и покрывать КОРУПЦИОНЕРОВ. На основе чего партия ПОРОХА набирает балы . На том что он делает в стране ХАОС не может смериться с проиграшем или на том что ОБОГАТИЛСЯ НА 83% а народ обнищал на ти же проценты. УХ ВЫ Ж ПРОДАЖНЫЕ СОЦИОЛОГИ

  2. Як довго ці путінські брехуни за гроші будуть писати в інтернеті свої так звані «коментарі», що впливають на слабких розумом 73% (уже 45%) українців? До сих пір незрозуміло хто що нібито «вкрав», а істерична брехня про Порошенка все гуляє інтернетом. Все більше дурнів на власній шкурі відчувають, що відбувається стрімке погіршення рівня життя, політичнго авторитету України в світі, медійний простір перетворився на поле безупинної брехні та дезинформації. Ще неясно? Та коли вже? Коли вже стане зрозуміло, що нами маніпулюють, що президент України має її любити, і її прапор, і її мову? І що нелюбов до України з боку деяких її жителів, замаскована під «какую разницу» і зрада українських інтересів буде робити нас тількит слабшими, біднішими, огиднішими? Чому це неясно?

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*