RBG: українці витрачають на харчування у середньому 43% сукупного сімейного доходу

Попри те, що українці витрачають на сплату комунальних послуг значну частину свого сімейного доходу (особливо в опалювальний період), все ж найбільшою статтею витрат сімейних бюджетів (практично незалежно від сезону) є витрати на харчування.  Як свідчить офіційна статистика у середньому майже половина сукупного доходу українських сімей  витрачається на харчування. Як показують результати вересневого соціологічного опитування Research & Branding Group*, українці витрачають на харчування у середньому 43% сукупного сімейного доходу, що є співставним із офіційними даними.

Детальніші результати опитування у презентації нижче.

Витрати українців на харчування from mResearcher

*Опитування проводилося у період з 7 по 16 вересня 2019 року. Опитаний 2001 респондент у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом населеного пункту і регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, і м. Севастополь). Метод опитування — особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/-2,2%.

Источник: Research & Branding Group

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий