Ipsos: для 78% українців саме інформація онлайн спонукала їх зробити наступну покупку

Сьогодні ми представляємо результати глобального дослідження поведінки онлайн-покупців, проведеного компанією Ipsos на замовлення Google. Це дослідження дає уявлення про те, яким онлайн-сервісам та інструментам віддають перевагу користувачі під час пошуку інформації перед здійсненням покупок.

Дослідження показало, що українці використовують Google для пошуку інформації та рекомендацій частіше, ніж будь-які інші джерела. Так, 77% користувачів шукають в Google інформацію про покупку, яку вони планують зробити в магазині або онлайн, 73% вивчають або шукають новий бренд, 72% цікавляться новинками, 68% заходять в Google, щоб отримати корисні рекомендації, 66% шукають продукт, який десь побачили, і 65% шукають найбільш підходящу опцію для своїх потреб.

Більшість українців починають свій шлях до покупки з Інтернету: 78% відповіли, що саме інформація онлайн спонукала їх зробити покупку; для 40% такою відправною точкою став магазин, а для 22% – традиційні медіа.

За даними дослідження, українські покупці активно використовують смартфон для пошуку та покупок. Так, 69% оффлайн-покупців використовували смартфон для пошуку інформації про товар або здійснення покупки, а 66% онлайн-покупців зробили покупку онлайн за допомогою мобільного телефону за останній тиждень.

Також, за результатами цього дослідження, вивчення оглядів продуктів перед покупкою є важливим моментом для українців. Так, 74% респондентів читають або дивляться огляди продукції, що їх цікавить, а 37% оффлайн-покупців використовували онлайн-огляди перед походом до магазину. 69% покупців перевіряли онлайн наявність товару в магазині перед походом до магазину.

Що стосується вибору магазину для здійснення покупок, українські покупці враховують три найбільш важливих для них фактори: 67% відзначають важливість інформації про продукт/фотографії, 66% – репутацію магазина і 65% – асортимент і різноманітність товару.

Дослідження проводилося Ipsos на замовлення Google в 28 країнах, включно з Україною, в період з 1 по 12 березня 2019 року методом онлайн опитування, яке проводилося серед українців старше 18 років, які зробили покупку за останній тиждень.

Источник: Oфіційний Блоґ — Google Україна

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий