Фама: на виборах мера майже 37% львів’ян проголосують за чинного міського голову Андрія Садового

Соціологічна агенція «Фама» провела опитування серед львів’ян та склала рейтинг потенційних кандидатів на посаду міського голови Львова.

За результатами дослідження 36,8% респондентів віддали би свій голос за чинного міського голову Андрія Садового, якби вибори відбулися вже наступної неділі. Хоча сам Андрій Садовий днями вкотре підтвердив Tvoemisto.tv, що не балотуватиметься на цю посаду, адже очолює місто вже третю каденцію.

Другу позицію на виборах міг би зайняти Руслан Кошулинський із підтримкою 14% виборців, а 7,2% голосів отримав би ексочільник Львівщини, а нині нардеп Олег Синютка.

міського-голови-Львова

Четверту позицію займає депутат ЛМР Ігор Зінкевич, за якого проголосували б 5,9%, на п’ятому місці Оксана Юринець та Володимир Квурт набрали б по 5,5%, 4,3% – Дмитро Добродомов, 3,7% – Володимир Гірняк, 3,4% – Ярослав Рущишин. Ще 12,1% обрали б інших кандидлатів.

Під час опитування 40% респондентів зазначили, що остаточно визначились із своїм кандидатом. 26% – схиляються до вибору одного кандидата, однак визначились не остаточно, 14,5% вагаються між декількома кандидатами, натомість 18,4% виборців, взагалі не визначитися, за кого голосуватимуть.

Оскільки фінальний перелік кандидатів на посаду міського голови не відомий, то цей список сформовали з тих, які брали участь у попередній міській виборчій кампанії або були активними у ході цьогорічної парламентської кампанії.

Додамо, що опитування проводили методом  face to face інтерв’ю у період із 9 по 13 жовтня у Львові. Загалом опитали 800 львів’ян віком від 18 років.

Источник: Фама

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*