Партія Ярослава Качинського може розраховувати на 254 депутатські місця в новому Сеймі

Згідно з опитуванням, опублікованому виданням «Polska Times» за шість днів до парламентських виборів, підтримка партії «Право і справедливість» складає 48,3 %. За результатами дослідження, партія Ярослава Качинського може розраховувати на 254 депутатські місця, що дало би їй незалежну більшість у Сеймі. 27,7 % учасників опитування заявили про підтримку «Громадянської коаліції».

Згідно з результатами дослідження, проведеного «Polska Press Group» у співпраці з дослідницьким центром «Dobra Opinia», до Сейму увійдуть чотири політичні сили.

Окрім «Права і справедливості» та «Громадянської коаліції», депутатів матимуть також «Lewica», за яку, згідно з опитуванням, проголосують 12,4 % виборців, та «Польська селянська партія (PSL) – Польська коаліція» з підтримкою 6,5 % виборців.

Нижче прохідного бар’єру опиниться конфедерація «Свобода і незалежність», яку підтримали 4,2 % анкетованих.

Як повідомляє «Polska Times», 48,3 % підтримки «Права і справедливості» дадуть цій партії 254 місця у Сеймі, тобто самостійну більшість.

«Громадянська коаліція» може розраховувати на 138 місць, ліві, тобто коаліція Союзу демократичної лівиці, партії «Весна» Роберта Бєдроня i «Разом» – 49 місць у Сеймі, а комітет «PSL – Польська коаліція» – лише 18 місць.

«Право і справедливість» може перемогти в 14 воєводствах, з найбільшим відривом у Підкарпатському, Малопольському, Люблінському та Свентокшиському воєводствах. У свою чергу, «Громадянська коаліція» виграє у двох регіонах – Поморському та Західнопоморському воєводствах.

І так, згідно з опитуванням, у Підкарпатському воєводстві «Право і справедливість» може розраховувати на підтримку 66,8 % виборців, а «Громадянська коаліція» – 15,5 % виборців.

У Малопольщі за «Право і справедливість» можуть проголосувати 58,8 % респондентів, а за «Громадянську коаліцію» – 22,2 %.

На протилежному полюсі опинилися Поморське воєводство, де «Громадянська коаліція» може розраховувати на підтримку 41,4 % виборців, а «Право і справедливість» – 38,8 %. Опозиція має перевагу також у Західнопоморському воєводстві, де за «Громадянську коаліцію» проголосують 39,5 % опитаних, а за «Право і спрведливість» – 37,7 %.

Видання зазначило, що опитування проводилося з 30 вересня до 4 жовтня «на репрезентативній вибірці 8 тис. дорослих жителів Польщі методом прямих інтерв’ю».

Источник: MonitorInfo

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий