BURI-Україна: за чинного мера Києва Кличка знову готові проголосувати понад 31% киян

За результатами опитування, проведеного в жовтні 2019 року, якби вибори київського мера відбулися в найближчу неділю, то більша частина опитаних віддала б свої голоси за діючого мера Києва Віталія Кличка (31,4%), засновника клініки «Євролаб» Андрія Пальчевського (14,1%), колишнього мера Києва Олександра Омельченка (9,7%) та колишнього генерального директора «1+1 Медіа» Олександра Ткаченка (9,6%).

Про це йдеться в дослідженні, проведеному міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія), пише EUtoday.

Інші кандидати мали б значно менші шанси на перемогу в київських виборах: Володимир Бондаренко – 6,7%, Андрій Іллєнко – 5,1%, Олександр Попов – 4,3%, Микола Катеринчук – 3,1%, Анатолій Гриценко – 2,8%, Геннадій Балашов – 2,4%, Ігор Смешко – 2,3% та ін.

В опитуванні були вказані імена тих кандидатів, які з найбільшою ймовірністю візьмуть участь у виборах київського мера. Результати дослідження представлені в таблицях.

Вказані відповіді респондентів, які вирішили взяти участь в голосуванні і вже визначилися зі своїм вибором.

На питання «Чи згодні ви з тим, що вибори київського мера потрібно проводити цього роцку» 63,4% опитаних дали позитивну відповідь, 26,4% відповіли негативно і 10,2% опитаних вагалися з відповіддю.

вибори-київського-мера

Материалы по теме: Рейтинги партий и политиков Украины

вибори-київського-мера

Також автори дослідження звертають увагу на такі тенденції, пов’язані з майбутніми виборами київського мера:

 • З високою ймовірністю результати виборів в Києві матимуть мало спільного з результатами президентських і парламентських виборів, що відбулися в Україні раніше. У кандидата від партії «Слуга народу» – недостатньо високі шанси на перемогу.
 • В даний час можна виділити чотирьох кандидатів, які користуються значною підтримкою в Києві. Різниця в їх нинішньому рейтингу не дає підстав робити будь-які точні припущення про те, хто стане новим київським мером. У той же час «велика четвірка», швидше за все, збережеться до самих виборів.
 • Вибори в Києві будуть знову характеризуватися протистоянням нових облич в українській політиці і політиків-старожилів, що ганяються за будь-якими потенційно досяжними посадами і які беруть участь в усіх українських виборах. Серед перших – Андрій Пальчевський, Сергій Притула, Гарік Корогодський. Серед останніх – Ігор Смешко, Анатолій Гриценко, В’ячеслав Кириленко, Микола Катеринчук. Крім того, в списку потенційних кандидатів – кілька людей з великим досвідом роботи в київській мерії і навіть чотири людини, які раніше були мерами Києва або главами Київської держадміністрації – Віталій Кличко, Олександр Омельченко, Олександр Попов та Іван Салій.

Опитування проводилося на території України міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія) протягом 1-4 жовтня 2019 року. Загальна кількість респондентів – 2012 осіб. Метод опитування – комбіновані інтерв’ю. Ймовірна похибка – 2,2%.

Источник: ІА 1NEWS

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий

 1. Александр

  Вранье, даже самые шизонутые, уже прозрели, из личных наблюдений…

  Ответить
 2. Павло

  Маячня. А звідки у цього приблуди Пальчевського 14 відсотків?

  Ответить