Rasmussen Reports: 21% республіканців на виборах 2020 року проголосують проти Дональда Трампа

На цей момент 52% планують проголосувати проти президента США Дональда Трампа на президентських виборах у 2020 році. Опитування проводила на початку вересня компанія Rasmussenreports.

Згідно з опитуванням, 42% виборців схиляються проголосувати за Трампа на президентських виборах наступного року, а 6% ще не визначилися, кому віддати свій голос.

Повідомляється, що 75% республіканців, найімовірніше, проголосують за Трампа, а 21% виборців з його партії схильні проголосувати проти нинішнього президента. Тільки 13% демократів готові проголосувати за чинного президента США, а серед кандидатів, які не пов’язані з жодною з партій, за Трампа готові віддати голос 42%.

58% кандидатів, які не збираються голосувати за Трампа, кажуть, що вони це зроблять не тому, що їм симпатизує інший кандидат, а тому що хочуть проголосувати саме проти нинішнього гаранта. 37% з них імпонує інший кандидат.

Нагадуємо, Дональд Трамп обіймає посаду президента США майже три роки. 8 листопада 2016 року відбулися президентські вибори в США, в результаті яких переміг Трамп і став 45-м президентом США. А 20 січня 2017 року відбулася його інавгурація.

Третього листопада 2020 року відбудуться наступні президентські вибори в США. Дональд Трамп точно буде балотуватися в президенти, про це він повідомив на інавгурації в 2017-му. На цей момент серед його опонентів: у минулому віце-президент Джо Байден, сенатор Берні Сандерс, у минулому генеральний прокурор Каліфорнії Камала Гарріс, сенатор Елізабет Воррен і ще 16 осіб.

Источник: 112.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*