Фокстрот і «Сніданок з 1+1»: спонсорство додало 3,7 млн унікальних телеглядачів

Відомий український бренд з продажів електроніки і побутової техніки Фокстрот посилив спонсорську складову на телебаченні, розвиваючи нову постійну рубрику «Сніданок. Побут». В цілому, присутність бренду у популярному ранковому шоу «Сніданок з 1+1» в період із лютого до серпня цього року дала 3,7 мільйонів унікальних телеглядачів* з обраної цільової аудиторії.

Формат продакт-плейсменту передусім розроблявся для формування визначених асоціацій з брендом, який нещодавно анонсував своє оновлення. Системна комунікація розпочалася у лютому із візуальних проявів у студії (дизайні та аксесуарах) та меседжах про ранкові пробудження разом. Саме на «плюсах» першими «засвітилися» нові фірмові кольори Фокстрот – яскраво-оранжевий і жовтий, новий логотип і меседж «Живи наживо».

«Підготувавши» аудиторію до подальшої комунікації з брендом, у серпні Фокстрот представив спеціальну рубрику «Сніданок. Побут». У прямому ефірі телеканалу розглядаються буденні теми з вибору техніки для дому, гаджетів для навчання та девайсів для відпочинку. Задаються актуальні питання: коли краще купувати, на що звертати увагу і чому до оновлення техніки потрібно підходити виважено та радитися з фахівцями.

Для вирішення цих завдань кореспондент «Сніданку з 1+1» Ірина Гулей стала допитливим покупцем, щоб щоранку п’ятниці у своїх сюжетах ділитися з глядачами корисними порадами й тонкощами вдалої покупки. На безліч запитань, подекуди курйозних і несподіваних, їй відповідає експерт від Фокстрот – продавець-консультант Богдан.

Фокстрот+1+1

Творчий тандем цих героїв формує цікавий і захоплюючий контент, релевантний як споживачеві, так і бренду, та створює міцну платформу для подальшого контакту. Після кожного ефіру глядачі продовжують комунікацію з брендом, беручи активну участь у розіграші подарунків від спонсора у соціальних мережах.

– Про ефективність спонсорства на телебаченні говорять перші проміжні результати. Очевидно, що робота із залучення споживачів у діалог із Фокстрот дає показники росту пізнаваності і посилює іміджеву складову, – зазначила маркетинг директор компанії Наталія Ставраті. – При цьому для нас велике значення відіграє формування у телеглядачів асоціації Фокстрот як експерта і порадника у виборі побутової техніки й електроніки. Високий рівень споживчої довіри – основний показник, який ми прагнемо зберегти й укріпити в цілому.

*Джерело: Nielsen Ukraine, 12.02.2019-21.08.2019, ЦА: All 20-55 AB 50K+; ТВ-спонсорство «Сніданок з 1+1», Фокстрот

Источник: MResearcher.com

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*