ІнАУ: на ринку пошукової реклами частка мобільного платного пошуку зросла до 66%

Такі дані були отримані Комітетом з питань інтернет-реклами при Інтернет асоціації України (ІнАУ) за результатами проведеного дослідження.

Головною ціллю проекту було виміряти обсяг пошукової реклами в Україні. Учасники робочої групи, яка працювала над дослідженням, зазначають, що проект є хорошим прикладом консолідації гравців з метою підвищення прозорості та привабливості ринку.

В основу дослідження лягла спеціально розроблена методика. Вимірювання здійснюється на основі зібраних статистичних даних зі сторони рекламних агенцій та інформації від компанії SimilarWeb по 25 категоріям сайтів, що відвідують користувачі з України.

Зокрема вимірювання обсягу ринку пошукової реклами показало, що частка мобільного платного пошуку у 2018 році склала 66% порівняно з 56% у 2017 році та 48% у 2016 році. Також відповідно до цьогорічного дослідження підвищилась і середня вартість кліку: у 2018 році вона склала 3,23 грн, що на 10,6% більше попереднього року.

Компанії, які прийняли участь в дослідженні: ADINDEX, DIEVO, iplace, iProspect, MediaHead, NEOS, Netpeak, newage., OMD Media Direction, Performics, Promo, Promodo, razom communications, SeoMarket, TMGU, WebPromo та технологічний партнер дослідження — компанія SimilarWeb. 

Источник: MMR

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*