Forsa: молоді німці недооцінюють тривалість життя в своїй країні майже на сім років

Мешканці Німеччини помиляються у визначенні середньої тривалості свого життя. Такими є висновки дослідження соціологічного центру Forsa на замовлення Спілки страхових компаній, повідомляє медіагрупа Redaktionsnetzwerk Deutschland.

Відповідно до результатів соціологічного опитування, німці вважають, що у середньому житимуть майже 83 роки. Утім, згідно з даними Статистичного відомства Німеччини, нині німці у середньому живуть майже 88 років. «Жінки оцінюють тривалість їхнього життя вище, а чоловіки — дещо нижче», — йдеться у дослідженні.

Крім того, кажуть автори дослідження, впадає в очі, що найбільше щодо середньої тривалості життя помиляється німецька молодь. Так, молоді люди у віці від 18 до 29 років недооцінюють її у середньому майже на сім років. Однак, за даними Статистичного відомства, люди цієї вікової групи можуть дожити у середньому до понад 89 років.

Причиною неправильного оцінювання середньої тривалості життя дослідники називають неправильно визначені респондентами точки порівняння. Майже кожен другий з опитаних орієнтувався на вік своїх батьків, а 39 відсотків — на вік своїх бабусь і дідусів. І тільки 26 відсотків давали відповідь на запитання соціологів, виходячи зі статистичних даних. «Кожне наступне покоління у середньому живе на п’ять років довше, ніж попереднє», — наголосив глава Спілки страхових компаній Петер Шварк (Peter Schwark).

Опитування, в якому взяли участь 1017 людей у віці понад 18 років, проведене наприкінці липня цього року.

Источник: DW

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*