SOCIS: жодними соціальними мережами не користується лише кожен десятий українець

Переважна більшість українських громадян користуються Facebook, однак досі залишається частка тих, хто послуговується забороненими російськими соцмережами.

Про це свідчать результати соціологічного опитування «Україна напередодні президентських виборів 2019 – березень», проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень SOCIS з 5 по 10 березня 2019 року.

Згідно з опитуванням 70,9% респондентів користуються Facebook, 36,7% — Google+, 32,8% — Instagram. При цьому Twitter користуються лише 5,9% опитаних.

Однак в Україні досі залишаються ті, які послуговуються забороненими соцмережами — Odnoklassniki (10,2%) та ВКонтакте (9,1%), Мой Мир Mail.ru (2,3%).

Не користуються жодними соцмережами в Україні 12,2% респондентів.

Опитування також засвідчило, що в Україні щодня користуються інтернетом 49,8% опитаних, 4-5 разів на тиждень — 10,8%, кілька разів на місяць — 29,7%.

Ніколи не користуються інтернетом 1,8% опитаних.

Дослідження було проведене SOCIS з 5 по 10 березня 2019 року. Вибірка становить 2 тисячі респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Статистична похибка дослідження: +/– 2,1% .

Опитування було проведене методом особистого формалізованого інтерв’ю за місцем проживання респондента.

Источник: Укрінформ

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

1 Comment

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*