Рейтинг найнадійніших і якісніших авто вдруге поспіль очолила корейська марка Genesis

Автомобілі корейської марки Genesis другий рік поспіль очолили рейтинг найнадійніших і якісніших машин в світі, який складається компанією J.D. Power and Associates.

На друге місце компанія помістила автомобілі Kia, на третє — Hyundai. Також до п’ятірки лідерів увійшли автомобілі марок Ford і Lincoln. Найгіршими виявилися Jaguar, Land Rover і Mitsubishi. Найбільш популярним брендом на масовому ринку п’ятий рік поспіль став Kia.

Компанія оцінює надійність і якість автомобілів за кількістю дефектів на 100 автомобілів, виявлених протягом перших трьох місяців їх використання. Так, на 100 машин Genesis в середньому припало 63 виявлені проблеми, а на автомобілі Jaguar — 130.

Рейтинг складений на підставі опитування більш ніж 76 тисяч американських автовласників, які придбали нові автомобілі. В рамках дослідження вони відповіли на 233 питання про експлуатацію своїх автомобілів.

Источник: Полтава TODAY

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*