IMI: проросійська партія знову очолила антирейтинг замовників політичної «джинси»

Партія “Опозиційна платформа – За життя” знову очолила антирейтинг замовників матеріалів з ознаками прихованої політичної агітації в ЗМІ. За даними моніторингу ІМІ, на користь цієї політсили було розміщено 48% загальної кількості матеріалів з ознаками замовлення.

Такими є результати дослідження політичної джинси, яке було проведене ГО “Інститут масової інформації” в період з  24 по 28 червня 2019 року в 13 популярних інтернет-медіа, повна вибірка становила понад 30 тисяч новин.*

Матеріали на користь “Опозиційної платформи – За життя” було зафіксовано в п’яти з 13 проаналізованих медіа. Найактивніше цю політичну силу висвітлювали сайти 112-го каналу та Newsone, власника яких, нардепа Тараса Козака, називають одним з найближчих соратників Віктора Медведчука, голови політради цієї партії.

джинса

Юлія Тимошенко та партія “Батьківщина” посіли друге місце зі значним відривом: на їхню користь припало лише 8% усіх матеріалів з ознаками замовлення, що зафіксували в онлайн-медіа експерти ІМІ.

6% матеріалів з ознаками замовлення стосувалися діяльності Опозиційного блоку, основними героями таких матеріалів були Борис Колесников, Володимир Буряк та Вадим Новинський.

5% матеріалів з ознаками замовлення припало на партію “Слуга народу”, переважно це були емоційні позитивні образи Володимира Зеленського та його дружини, інформація про спортивні рекорди тощо.

Матеріал написано за результатами аналізу, що проводився в період з 24 по 28 червня 2019 року в таких ЗМІ: “Обозреватель”, “Знай.ua”, 24-й канал, “Гордон”, “Українська правда”, “Новое время”, УНІАН, “Сегодня”, ТСН, 112.ua, Newsone,  RBC.ua, “Ліга”. Вибірка охоплює всі новини підряд, що вийшли на сайтах за вказаний період (понад 30 тисяч новин).

Дослідження проведено в межах проєкту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Источник: ІМІ

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*