HSBS: 50% батьків продовжують регулярно фінансово допомагати своїм повнолітнім дітям

Серед країн, де проводилося дослідження, в середньому 50% продовжують регулярно допомагати фінансово своїм повнолітнім дітям — із них 48% навіть тим дітям, яким уже за 30 років. Сім із десяти готові допомагати на оплату освіти за рахунок власних пенсійних фондів. Ідеться саме про допомогу на постійній основі — а не одноразові подарунки абощо.

Дослідження провів із комерційною метою великий міжнародний банк HSBS.

У середньому батьки, котрі допомагають дітям, витрачають 37% власного вільного доходу на дорослих дітей — і 56% при цьому обмежують витрати на самих себе. Понад дві третини — 67% — при цьому самі не мають страховки на випадок серйозної хвороби чи інших форс-мажорів.

Зрозуміло, що більшість допомагають на освіту (59%), але майже половина також — на щоденні витрати на кшталт їжі (49%). Також допомагають платити за житло (27%) і, що цікаво, просто на відпочинок (27%).

Ось країни, щодо яких проводилося дослідження:

допомога-батьків

Источник: Тексти.org.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*