Gallup: 71% американців підтримують службу в армії США відкритих трансгендерів

На тлі того, що заборона президента США Дональда Трампа на службу в американській армії для трансгендерних людей продовжує стикатися з юридичними проблемами, нове соціологічне опитування Gallup показало, що 71% громадян Сполучених Штатів підтримують дозвіл відкрито трансгендерним чоловікам і жінкам служити в армії.

Результати опитування показали, що більшість американців практично у всіх ключових демографічних групах, за винятком республіканців, підтримують надання трансгендерним чоловікам і жінкам можливості служити в армії США.

43% республіканців значно рідше, ніж демократи, 88%, хто не підтримує жодну з двох мейнстрімних політичний партій (78%), підтримують дозвіл трансгендерам служити в армії США.

В 2017 році уряд США заборонило трансгендерам служити в Збройних силах «у будь-якій якості». Про це написав президент США Дональд Трамп у своєму Twitter. Таке рішення він прийняв після консультацій з генералами і військовими експертами. Він пояснив це тим, що американська армія «не може бути обтяжена величезними медичними витратами та іншими перешкодами, які з’являться, якщо трансгендерів будуть приймати в армію».

Источник: Зеркало Недели

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*