У рейтингу авто, які приносять найбільше задоволення, Land Rover випередив Lexus і Mercedes

Автовласники сприймають свої автомобілі по-різному. Хтось вважає їх засобом пересування, а хтось – розкішшю, проте задоволення від водіння, як правило, отримують всі. Провівши онлайн-опитування, експерти назвали ТОП-10 марок, що доставляють своїм власникам найбільше задоволення. У трійці лідерів опинилися преміум-бренди: Land Rover (64%), Lexus (59,5%) і Mercedes-Benz (59,3%).

Як показало опитування, проведене в кінці 2018 року, найвищий відсоток автовласників (майже дві третини), які отримують задоволення від свого автомобіля – серед власників Land Rover (64%). Також як задоволення свою машину розцінюють власники машин марок: Lexus (59,5%), Mercedes-Benz (59,3%), Volvo (57,1%), Volkswagen (56,7%), Mitsubishi (52,5% ) і KIA (50%).

Примітно, що половина рейтингу припала на преміальні бренди, а інша половина – на масові (крім KIA, Volkswagen і Mitsubishi, високий результат показали Honda і Citroen). У підсумку виходить, що фактично сприйняття автомобіля залежить не від його класу або вартості, а від особистих упереджень водія.

Источник: Твоя машина

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*