Skytrax: рейтинг кращих авіакомпаній світу вп’яте очолила Qatar Airways

Світовий рейтинг авіакомпаній World Airline Awards у 2019 році очолила авіакомпанія з Катару.

Про це свідчать дані опитування британської маркетингової компаній Skytrax.

Зазначимо, у 2018 році катарський авіаперевізник займав другу позицію. Цьогоріч Qatar Airways помінялася місцями з торішнім лідером Singapore Airlines.

За всю історію підрахунків катарська авіакомпанія займає перше місце вже вп’яте.

На третій позиції в 2019 році залишилася ANA All Nippon Airways. На четверту сходинку піднялася Cathay Pacific Airways. При цьому Emirates опустилася на п’яте місце з четвертого, а тайванська EVA Air — на шосте з п’ятого.

Hainan Airlines піднялася на сьому сходинку з восьмої, Qantas Airways — на восьму з одинадцятої. Deutsche Lufthansa втратила відразу дві позиції і опинилася на дев’ятому рядку. Топ-10 замикає Thai Airways, місце якої в рейтингу не змінилося.

У десятку лідерів в 2019 роки не потрапила Garuda Indonesia, яка роком раніше перебувала на дев’ятому рядку, а зараз перемістилася на 12-ю.

Кращим авіаційним альянсом третій рік визнається Star Alliance.

«Аерофлот» (MOEX: AFLT) в загальносвітовому рейтингу піднявся на 22-ту сходинку з 23-м минулого року, S7 — на 96-ю з 98-го рядка.

На першій сходинці рейтингу низькобюджетних авіакомпаній світу шостий рік залишається малазійська AirAsia. Тим часом в Європі лідерство перейшло до EasyJet, яка змістила на другу позицію минулорічного переможця Norwegian.

Регіональні лідери залишилися без змін: кращою авіакомпанією в Європі була названа Lufthansa, в Північній Америці — Air Canada, в Азії — Singapore Airlines.

У Східній Європі рейтинг сьомий рік поспіль очолює «Аерофлот». Другий рядок як і раніше займає LOT Polish, а третю — S7. На шостій позиції в даній номінації знаходиться «Победа», замикає десятку авіакомпанія «Росія».

В опитуванні Skytrax, який проводився з вересня 2018 року по травень 2019 року, взяли участь 21,65 млн пасажирів з більш ніж 100 держав. Всього в опитуванні згадувалися понад 300 авіакомпаній, хоча в остаточний рейтинг включаються тільки 100 кращих авіаперевізників.

рейтинг-авіакомпаній

Источник: Еспресо

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*