Продовжити свою кар’єру в інших країнах планують 45% українських робітників у Польщі

Кожен третій громадянин України, який працює в Польщі, вже планує працевлаштуватися в Німеччині, але лише 2,6% українських мігрантів, які працюють у Польщі, відповідають основним критеріям, встановленим урядом у Берліні.

Про це свідчать результати соціологічного опитування «Працівник з України – між Польщею та Німеччиною», проведеного кадровим агентством EWL S.A. та Студіумом Східної Європи Варшавського університету (Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego, SEWUW), презентація яких відбулася у червні.

Звіт показав, що, незважаючи на високу популярність Польщі як напрямку трудової міграції, 45% українців, які працюють у Польщі, планують продовжити свою професійну кар’єру в інших країнах.

У порівнянні з минулорічним опитуванням, на 7 процентних пунктів зросла кількість людей, які розглядають можливість роботи в Німеччині. Працевлаштуватися в цій країні планує кожен третій громадянин України, який зараз працює в Польщі. Друге місце зайняла Чехія (13%). Варто відзначити, що країни Північної Європи – Швеція, Нідерланди та Норвегія – вийшли на наступні позиції.

Про той факт, що Німеччина планує відкрити свій ринок праці для мешканців країн, які не є членами ЄС, у 2020 році, вже знає понад 3/4 українських громадян, які працюють у Польщі. Дещо гірше виглядає їхнє знання чітких вимог німецького ринку праці.

Найбільшою перешкодою для планування поїздки до Німеччини є відсутність знання німецької мови – вказують опитування.

Источник: Польське Радіо

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*