IBSP: партія влади «ПіС» на виборах у Європарламент поступається опозиції 6%

У Польщі опозиційна «Європейська коаліція» випереджає партію влади «Право і справедливість» (ПіС) Ярослава Качинського на 6 процентних пунктів.

Про це свідчать результати опитування, проведеного за три дні до виборів у Європейський парламент, повідомляє польський Newsweek.

За останніми даними Інституту досліджень громадських зв’язків (IBSP), підтримка партії влади перед виборами в Європарламент становить 36,4%. Тим часом Європейська коаліція, до якої входять союз Громадянської платформи, «Новочесна», SLD, PSL і «Зелені», розраховує отримати підтримку 42,5% респондентів — на один відсотковий пункт менше, ніж тиждень тому.

На третьому місці в опитуванні розмістився правий і антиєвропейський альянс «Конфедерація» – 7,23%.  Партія «Весна» польського політика-гея Роберта Бедроня набирає 7,02%.

Опитування свідчить, що 5-відсотковий виборчий бар’єр не долає правопопулістська партія Kukiz’15 – за неї готові віддати голоси 4,91% поляків.

В той же час, згідно з останнім опитуванням IBRiS для Rzeczpospolita, правляча в Польщі партія «Право і Справедливість» здобуде перемогу на виборах до Європейського парламенту з результатом 38,7 відсотка.

Громадяни Польщі обиратимуть своїх представників у Європарламенті у неділю, 26 травня.

Источник: Еспресо

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*