DNA325: середня зарплата молодих нетехнічних IТ-фахівців складає $1580

Аналітики агентства DNA325 опитали нетехнічних фахівців і порахували, скільки в українських IT-компаніях платять фахівцям з маркетингу, продажів і розвитку бізнесу, рекрутингу та управління персоналом, affiliate менеджерам різних вікових категорій.

Серед респондентів – співробітники компаній, що займаються аутсорсингом і розробкою продуктів, веб-студій і діджитал агентств, які активно працювали в цій ніші в першому кварталі 2019 року. Географічний розподіл учасників опитування такий:

  • Середній вік учасників опитування коливається від 26 до 30 років.
  • Середня зарплата нетехнічних IТ-фахівців в цій віковій категорії трохи вища від загальної ринкової вартості і складає $1580.
  • Працівники, які займають високі посади у віковій категорії 40+, як правило, заробляють майже вдвічі більше – близько $2300-2400.
  • Старші фахівці (50+) з великим досвідом роботи, в середньому, досягають планки в $ 2000.

середня-зарплата

Фахівці, що займають середні і старші посади в старших вікових категоріях, зазвичай складають основу компанії і отримують постійну заробітну плату протягом багатьох років, що означає, що вони буквально заробляють гроші завдяки досвіду в цій галузі.

Источник: finance.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*