Демініціативи: понад 40% держслужбовців основною метою діяльності вважають служіння народу

Про це йдеться у результатах опитування державних службовців «Права людини в Україні» на замовлення Програми розвитку ООН в Україні, яке є в розпорядженні Укрінформу.

Так, 41,8% держслужбовців вважають основною метою своєї діяльності служіння народу України. 16,4% ввважають, що метою є «охорона та сприяння реалізації прав і свобод людини, 15,7% — забезпечення високого рівня соціально-економічного розвитку країни, 10,4% — покращення добробуту громадян(ок), 10,4% опитаних вважають, що головне — своєчасно і точно виконувати рішення державних органів, ще 6% — служіння державі.

Серед топ-трьох значущих принципів державної служби респонденти зазначили: компетентне, об’єктивне та неупереджене виконання посадових обов’язків, постійне підвищення держслужбовцем своєю професійної компетентності; обов’язок держслужбовця діяти лише на підставі та в межах повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України; забезпечення пріоритету прав людини та основоположних свобод відповідно до Конституції України.

Опитування державних службовців на тему «Права людини в Україні» було проведено з 14 серпня по 7 вересня 2018 року фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва на замовлення Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) та у співпраці з ГО «Центр інформації про права людини».

Всього були опитані 134 респонденти.

Источник: Укрінформ

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*