Zebra: за кермом авто знімають відео 20% користувачів iPhone і лише 10% власників Android

Компанія Zebra, що спеціалізується на страхуванні автомобілів, поділилася цікавою статистикою, яка показала, що користувачі iPhone небезпечніше за кермом, ніж користувачі Android.

Опитування проводилося серед більш ніж 2100 американських водіїв з приводу відволікаючих факторів. Як виявилося, порівняно з користувачами Android, власники iPhone в два рази частіше використовують смартфон за кермом, наприклад, відправляють повідомлення, роблять фото і знімають відео.

Так, текстовими повідомленнями за кермом бавляться 51% користувачів iPhone і 35% користувачів Android, знімають фото — 33% (iPhone) і 23% (Android), знімають відео — 20% (iPhone) і 10% (Android), беруть участь у відеодзвінки — 17% (iPhone) і 8% (Android), перевіряють Facebook — 15% (iPhone) і 9% (Android), переглядають Instagram — 12% (iPhone) і 4% (Android), публікують в Instagram — 8% (iPhone) та 3% (Android), дивляться YouTube — 10% (iPhone) і 6% (Android), ведуть трансляції — 8% (iPhone) і 4% (Android).

Источник: ItechUA

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*