Збільшення порцій в шкільних їдальнях Києва підтримують 20% батьків

Вісім з десяти учнів київських шкіл харчуються в їдальнях, але половина дітей і дві третини батьків їжею не задоволені. Про це свідчать результати опитування, проведеного КНП «Освітня агенція міста Києва», передає УНН.

Частіше за все учні столичних шкіл купують у їдальні пиріжки та здобу (48,4%), комплексні обіди (37,7%), кондитерські вироби (10,3%), соки та кисломолочні напої (3,6%).

При цьому, частина столичних дітей відмовляється обідати у школі. Основна скарга — несмачні та одноманітні страви.

Опитування засвідчило, що 50% батьків столичних дітей вважають, що кухарі шкільної їдальні повинні готувати смачніше. Ще 20% просять збільшити порції.

Вважають за необхідне знизити ціни та покращити санітарний стан 20% та 25% батьків. Змінити меню та покращити якість продуктів просять 41% та 38% батьків дітей.

Участь у опитуванні взяли 16 тис. респондентів. Серед них 6% батьків, діти яких навчаються у 10-11 класі, 31% — у 5-9 класі та 63% — це батьків вихованців 1-4 класів.

Метод дослідження — онлайн анкетування.

Стан харчування у закладах освіти міста Київ from mResearcher

Як писав УНН, у Києві хочуть реформувати систему організації харчування в школах. Для цього депутати Київської міської ради розробили проект рішення, яким пропонується позбавити приватні фірми права поставляти шкільні обіди.

Депутати запропонували створити у кожному районі столиці комунальні підприємства — їдальні, які й уповноважити на харчування дітей.

У такій ініціативі вбачають спробу монополізації шкільного харчування в столиці.

А за словами нардепа Сергія Тригубенка, новоутворені КП можуть бути всього лише “прокладками” між постачальниками продуктів та навчальними закладами. І це не гарантуватиме безпечності та більш високої якості шкільних обідів.

Источник: УНН

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий