Piper Jaffray: 83% американських підлітків користуються смартфонами Apple iPhone

Свіже дослідження, проведене компанією Piper Jaffray навесні 2019 року в США, охопило понад 8000 американських підлітків, серед яких було 54% хлопців і 46% дівчат. Їх середній вік склав 16,3 року.

83% американських підлітків є користувачами смартфонів Apple iPhone, що є рекордним показником за весь час проведення подібних опитувань. При цьому 86% опитаних заявили, що наступним смартфоном, які вони хочуть, також є iPhone. Точно такий же показник був зафіксований минулої осені, а в 2016 році 75% підлітків хотіли бачити своїм наступним смартфоном iPhone.

Також опитування показало, що 27% американських підлітків є користувачами Apple Watch, а 22% планують придбати розумні годинник Apple протягом наступних шести місяців.

Фахівці вважають, що схильність підлітків до продукції Apple є хорошим знаком для компанії, так як в більш дорослому і платоспроможному віці молодь зазвичай зберігає свої уподобання.

Источник: iTechua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*