MHF: через Brexit 43% британців  часто відчувають власну безпорадність

Благодійна організація Фундація психічного здоров’я (Mental Health Foundation, MHF) оприлюднила результати дослідження, яке мало дослідити, яким чином вихід Великобританії з ЄС вплинув на те, як люди себе відчувають, як сплять та як змінились їхні відносини з іншими. Опитування показало, що через Brexit 43% британців  часто відчувають власну безпорадність, 39% фіксували у себе напади гніву, ще 38% відчували хвилювання. Про це повідомляє AFP.

Близько 26% заявили, що Brexit на них жодним чином не вплинув.

Але 17% наголосили на тому, що вихід країни з ЄС викликав у них «високий рівень стресу», а 12% – розповіли, що у них з’явились проблеми зі сном через це.

Позитивні емоції передчуття Brexit викликало у незначної кількості опитаних: надію відчували 9%, щастя – 3%, впевненість – 2%.

Нагадаємо: Євросоюз погодиться надати Великобританії відстрочку щодо Brexit до 22 травня, якщо британський парламент наступного тижня схвалить нарешті угоду прем’єр-міністра Терези Мей про «мʼякий Brexit».

Раніше Тереза Мей просила відкласти вихід Британії з Євросоюзу до 30 червня, але отримала відмову.

Источник: MIND

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*