Bitcom: придбати в майбутньому безпілотне авто планує майже кожен другий молодий німець

Tesla Model X

Троє з десяти потенційних покупців автомобілів у Німеччині допускають придбання в майбутньому безпілотного автомобіля. Такі результати опитування, проведеного Федеральною спілкою інформаційного бізнесу, телекомунікацій та нових медіа (Bitcom), оприлюднені на сайті спілки.

Серед опитаних віком від 16 до 29 років тих, хто розглянув би варіант купівлі безпілотного авто, ще більше — 41 відсоток. «Самокеровані автомобілі забезпечать не лише більший комфорт пересування, вони також суттєво скоротять кількість аварій. Внаслідок зменшення числа заторів та оптимізації руху вони також значно скоротять споживання енергії», — зазначив керівник Bitkom Ахім Берґ (Achim Berg).

За його словами, не стоїть питання, чи з’являться самокеровані автомобілі на дорогах Німеччини, питання стоїть лише: коли? У США на даний момент такі машини випробовують, зокрема, компанії Google, Tesla та Uber. Утім, минулого року під час тестів сталося чимало аварій.

Працює над технологією безпілотних авто також і автовиробник Ford, а німецькі автогіганти та затяті конкуренти Daimler і BMW співпрацюють на стадії розвитку самокерованих машин.

Четверо з десяти потенційних німецьких покупців при придбанні безпілотного автомобіля віддали б перевагу традиційним автовиробникам з ФРН (Daimler, BMW, VW), свідчать дані опитування Bitcom. Приблизно така ж кількість розглянула б варіант придбання машини від нової компанії на ринку, як-от Tesla. Продукцію традиційних виробників з-за кордону (як-от Ford, Toyota Volvo) придбали б вісім відсотків опитаних, технологічних концернів на кшталт Google чи Apple — лише чотири.

Хоча вважається, що самокеровані автомобілі в майбутньому відіграватимуть важливу роль, придбання такого авто категорично відкинув кожен третій опитаний.

Опитування провели телефоном, охопивши 1003 респонденти віком від 16 років.

Источник: DW

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*