Active Group: про журналістське розслідування щодо корупції в оборонній галузі знають 52% українців

Відповідальність за корупцію в галузі забезпечення армії несе Президент Петро Порошенко на думку 44,7% опитаних українців. Такі дані соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою компанією «Active  Group» 2-5 березня 2019 р.

Причому про журналістське розслідування щодо корупції в оборонній галузі знають 51,8% опитаних, щось чули, але точно не впевнені 25,1%. І лише 23% респондентів дізнались про скандал від інтерв’юерів.

Щодо того, хто на думку опитаних несе відповідальність за корупцію в галузі забезпечення армії, то найбільша кількість відповідей – 44,7% прийшлась на варіант «Президент Петро Порошенко». На другому місці з відривом в межах похибки – Міністерство оборони (44,2%). Службу Безпеки України в корупції навколо забезпечення армії винною вважають чверть опитаних. Лише 23,5% вважають винними безпосередньо пійманих посадовців. Уряд винний на думку 12,3% опитаних, 16,3% вважають відповідальними правоохоронні органи. Не змогли відповісти на це запитання 19,1% респондентів.

Коментуючи реакцію влади на звинувачення у корупції в Оборонпромі, цілком достатньою її вважають 5% опитаних. Про те, що реакція була, але недостатня, сказали 18,2%. Про те, що реакція «категорично недостатня» сказали 26,4% опитаних. У тому, що реакція була виключно показовою переконано 26,2% опитаних. 24,2% взагалі не помітили реакцію влади на цей скандал або не змогли відповісти на це запитання.

На думку засновника дослідницької компанії «Active Group» Андрія Єременко, звинувачення Президента у проблемах забезпечення армії природні, оскільки він постійно підіймає «військову тему» у публічних виступах. Відповідно всі успіхи у військовій галузі записуються в електоральний актив Порошенка, але скандали та провали – в електоральний «пасив». А такий гучний провал не може не зачепити рейтингу Порошенка.

корупція-в-оборонній-галузі корупція-в-оборонній-галузі корупція-в-оборонній-галузі

Опитування проводилось з 2 по 5 березня на всій території України за виключенням тимчасово окупованих територій. Загалом опитано 2500 респондентів. Теоретична похибка не перевищує 2%.

Источник: www.activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*