Active Group: найгірше серед органів влади кияни оцінюють Верховну Раду

Оцінка діяльності Верховної ради України за п’ятибальною шкалою не дотягнула навіть до «двійки», кияни оцінили її роботу всього в 1.93 бали, такі результати  опитування «Київський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у березні 2019 року.

Мешканцям Києва пропонувалось оцінити діяльність президента, Верховної Ради, міського голови, комунальних служб та правоохоронних органів міста за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна. За результатами, жоден з органів влади не набрав в середньому навіть 3 бали.

Майже третина респондентів (31%) оцінюючи діяльність П. Порошенка поставили йому «одиниці», ще 25,7% опитаних — «двійки». Чверть киян (24,2%) оцінили його роботу на трійку. А задоволених його роботою виявилось 16,8%: з них 11,9% поставили «четвірки» і 4,9% — «п’ятірки». Не визначились з відповіддю 1,2% містян. Отже середня оцінка чинного президента склала 2,33 бали. Не визначились з відповіддю 2.3% опитаних.

Оцінка роботи Верховної Ради виявилась найгіршою серед всіх запропонованих органів влади. 40,2% киян поставили «одиниці», 33,5% — «двійки», 17,4% — «трійки». І лише 4,9% поставили «четвірки» та 2% — п’ятірки. Не визначились з відповіддю 2% містян. Отже, середня оцінка склала 1.93 бали і стала антирекордом за час проведення омнібусів.

Верховна-Рада

Оцінюючи роботу мера половина опитаних киян (49,8%) поставила Віталію Кличку незадовільні оцінки: «двійки» поставили 20,7% містян, а «одиниці» – 29,1%, майже третина респондентів (29.2%) поставили «трійки». Натомість 18.4% киян позитивно оцінили діяльність мера: 13,3% поставили «четвірки», а 5,1% — «п’ятірки». Отже, кияни оцінили діяльність міського голови в середньому 2,43 бали. Не визначились із власними оцінками 2,6% респондентів.

Середня оцінка киянами міських комунальних служб склала 2,52 бали. «П’ятірки» комунальникам поставили лише 3,1% опитаних киян, а «четвірки» – 17,7%. Майже третина жителів Києва (31,3%) оцінили роботу комунальних служб на «трійку». «Двійки» та «одиниці» поставили 22% та 24,6% опитаних відповідно. 1,4% опитаних не визначились із власними оцінками.

Найбільш поблажливо мешканці столиці оцінили роботу правоохоронних органів, і хоча їх середня оцінка теж не дотягнула до «трійки», вони посіли перше місце з середньою оцінкою в 2.6 бали в загальному рейтингу оцінки органів влади. 21% опитаних виставили їм «одиниці», 23,6% — «двійки», 28,7% поставили «трійки», 18% — «четвірки» і 4,7% — «п’ятірки». Середня оцінка склала 2,6 бали. Не визначилися з відповіддю 4% містян.

Источник: www.activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*