Active Group: абсолютно чесні вибори президента очікують лише 5% українців

Більшість українців, які брали участь в опитуванні, проведеному дослідницькою компанією «Active  Group» 2-5 березня 2019 р., впевнені, що вибори не будуть чесними і слід очікувати масових фальсифікацій.

Так на запитання «Як Ви вважаєте, вибори Президента України у 2019 році будуть чесними, чи кандидати вдаватимуться до фальсифікацій?» лише 4,8% респондентів відповіли, що вибори будуть чесними і ще 16,7% — що вибори будуть в цілому чесними, але будуть порушення. Натомість 39,9% впевнені, що на виборах буде багато порушень, а кожен четвертий (25,9%) відповів, що вибори не будуть чесними і кандидати вдаватимуться до масових фальсифікацій. 12.7% не визначилися з відповіддю.

вибори-президента

Опитування проводилось з 2 по 5 березня на всій території України за виключенням тимчасово окупованих територій. Загалом опитано 2500 респондентів. Теоретична похибка не перевищує 2%.

Источник: www.activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*