Politico: лише 14% британців підтримують Brexit без угоди з Брюсселем

Виборці Великої Британії підтримують відтермінування Brexit, але тільки якщо воно триватиме не більше трьох місяців.

Про це свідчать результати опитування, проведеного на замовлення Politico.

Згідно з результатами, 47 відсотків респондентів підтримують або рішуче підтримують продовження переговорного періоду за статтею 50, порівняно з 26 відсотками, які виступають проти або категорично проти такої затримки.

Крім того, 47% респондентів вважають прийнятним продовження переговорів на термін до місяця, 42% готові підтримати затримку на три місяці.

Лише третина респондентів вважають, що парламент має затвердити угоду, яку пропонує Тереза Мей, 37 відсотків за те, щоб депутати мають відхилили документ. У листопаді минулого року, коли було укладено угоду з Брюсселем, лише 28% хотіли, щоб депутати схвалили угоду, а 45% були проти.

Однак якщо Мей отримає «юридично обов’язкові зміни» для механізму щодо ірландського кордону, підтримка угоди серед британців зростає до 37% у порівнянні з 26%, які все ще виступатимуть проти неї.

Підтримка Brexit без угоди знизилася: лише 14% британців підтримують цей варіант, в листопаді таких було 23 відсотки.

Источник: www.theworldnews.net

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*