Після найближчих виборів у Раду можуть потрапити дві нові партії — «Слуга народу» і «Громадянська позиція»

Шість політичних сил можуть потрапити до Верховної Ради, свідчать дані опитування Центру «Соціологічний моніторинг», «Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка», компанії Info Sapiens і Соціологічної групи «Рейтинг».

Згідно з результатами опитування, презентованого на прес-конференції в прес-центрі агентства «Інтерфакс-Україна», готовність до участі в голосуванні на виборах до Верховної Ради України висловили 77% респондентів.

Партію «ВО «Батьківщина» готові підтримати 21,2% опитаних українців, які вже визначилися з вибором і мають намір голосувати. Підтримка партії «Слуга народу», яка висунула кандидатом у президенти шоумена Володимира Зеленського, становить 19%, підтримка «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»- 13% респондентів.

Материалы по теме: Рейтинги партий и политиков Украины

Ще 10,5% респондентів готові проголосувати на парламентських виборах за «Опозиційну платформу «За життя», 8,6% проголосують за партію б Анатолія Гриценка, 6,5% респондентів підтримують «Радикальну партію Олега Ляшка».

Соціологи уточнюють, що деякі шанси на подолання 5-відсоткового виборчого бар’єру мають партія «Самопоміч» (3,8%) і партія «Наші» Євгена Мураєва (3,3%).

Рівень підтримки інших політичних сил – нижчий за 3%.

Соціологічне дослідження тривало з 19 до 30 січня 2019 року. Було опитано 10 тис. респондентів у всіх областях України (окрім АР Крим і окупованих територій Донецької і Луганської областей), старших за 18 років. Статистична похибка вибірки — не більше 1,0%.

Источник: Интерфакс-Украина

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*