PC Mag: 42% американців беззаперечним лідером в розробці першого 5G-смартфона вважають Apple

Видання PCMag опублікувало результати опитування, проведеного серед американського населення, метою якого було з’ясування, чи знають користувачі про те, яка компанія випустить перший 5G-смартфон.

Мало не половина опитаних (42% респондентів) вважає, що Apple є беззаперечним лідером і саме ця компанія першою випустить смартфон, який зможе працювати в Мережах п’ятого покоління.

Друге місце дісталося Samsung з результатом 29%. При цьому вже через пару тижнів компанія Samsung точно представить смартфон (можливо, навіть не один), який буде підтримувати 5G, і випустить його вже в березні. А презентація нових iPhone відбудеться тільки у вересні цього року, от тільки підтримки мереж 5G в них, якщо вірити численним чуткам, не буде.

Третє і четверте місце зайняли LG і Google з результатами 12 і 7% голосів, а останнє місце віддали Huawei, за яку проголосували 5% опитаних. Так, Huawei не може нормально працювати в США, однак компанія, як і Samsung, буде показувати свій смартфон з підтримкою 5G на Mobile World Congress 2019.

Источник: www.itechua.com

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*