Ifop: негативне або вороже ставлення до «жовтих жилетів» у Франції зросло на 5%

У Франції знижується рівень підтримки серед населення протестного руху «жовтих жилетів».

Про це засвідчили результати оприлюдненого у понеділок дослідження центру Ifop, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції.

«У той час, коли рух «жовтих жилетів» відзначив цими вихідними три місяці свого існування, один із двох французів заявляє про свою симпатію йому (50%), що засвідчує падіння на 5 пунктів, порівняно з минулим тижнем», — йдеться у результатах опитування.

Водночас, 34% французьких громадян відзначають своє негативне або вороже ставлення відносно «жовтих жилетів», що на 5 пунктів вище, ніж минулого тижня.

Найбільше супротивників руху «жовтих жилетів» (74%), як зазначається, є серед представників партії президента Франції «Республіка – вперед».

Як повідомляв Укрінформ, у Франції вже четвертий місяць тривають масові акції протесту так званих «жовтих жилетів». Активісти виступають проти підвищення цін на паливо, урядової податкової політики в цілому і вимагають відставки президента і прем’єр-міністра.

Уряд Франції пішов на економічні поступки протестувальникам і відтермінував на рік підвищення цін на паливо, а також наклав мораторій на підвищення протягом зими тарифів на газ і електроенергію.

Источник: ИА REGNUM

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Владимир

Постоянный автор рубрик статистика и экономика. Старший аналитик проекта mResearcher.com

Оцените автора
( Пока оценок нет )
mResearcher
Добавить комментарий