Brand Intimacy: YouTube відібрав у Apple лідерство в рейтингу найбільш привабливих сервісів

какой-должна-быть-реклама

У минулому році дослідження Brand Intimacy показало, що молодь в США найбільше емоційно прив’язана до Apple. Тоді сервіс YouTube зайняв третє місце, але ми припустили, що він незабаром може вибитися в лідери.

Власне, це вже сталося. Свіже дослідження показало, що саме YouTube сучасної молоді потрібен найбільше, а Apple опустилася на другу сходинку. Почесне третє місце зайняла Netflix, яка рік тому була лише дев’ятою.

Також до списку увійшли Disney, Nike, Target, Xbox, PlayStation, Google і Walmart. І це теж цікаво, так як, наприклад, PlayStation у списку роком раніше не було, але була Amazon, яка з десятки вибула, незважаючи на свою популярність. Крім того, вибула зі списку лідерів і Nintendo, хоча саме ця консоль за підсумками минулого року була самої продаваної в США.

До слова, опитування проводиться серед жителів США, Мексики і ОАЕ.

привабливі-сервіси

Источник: www.itechua.com

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*