GFK: рейтинг найбільш резонансних «газових» скандалів очолили контракти Тимошенко

Українці визнають, що найменш корумпований сегмент енергетики — ринок «зеленої» енергетики і чистих технологій

50% українців вважають, що ринок постачання газу лідирує у рейтингу найбільш корумпованих секторів енергетики. Такі дані наводить дослідницька компанія GFK за результатами дослідження, проведеного в рамках проекту USAID «Ініціатива з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні (Прозора енергетика)».

Водночас дослідження показують, що найменш корумпованим сегментом енергетики українці визнають ринок «зеленої» енергетики і чистих технологій. Ознаки корупції там бачать тільки 9% українців.

Трійку найбільш резонансних «газових» скандалів очолюють газові контракти Тимошенко (69%).

Ще 40% називають скандал з газовими «вишками Бойка».

33% знають або чули про скандал з офшорами і схемами Одеського припортового заводу.

Під час дослідження опитано 3856 осіб у віці від 18 років. Вибірка репрезентативна дорослому населенню України за статтю, віком, області проживання та розміром населеного пункту згідно з даними Державної служби статистики України.

Дослідження проводилося у всіх регіонах України, крім Автономної Республіки Крим і територій Донецької і Луганської областей, що не контролює уряд України.

Источник: Главком

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*